Home Aktualności
Aktualności
Wystawa - "Apteka - izba recepturowa" 29 maja 2012 r.
plakat-Apteka"Dziadek - aptekarz. Ojciec - dr farmacji. Jako syn i wnuk wierny tradycji, chcę pokazać jak oni pracowali i to co odeszło do przeszłości w farmacji." Wystawa prezentuje tajemny świat starych aptek. Farmakopea, galenowe laboratorium i chorągiewka recepturowa brzmią jak alchemiczne zaklęcia. Alembik, retorta, infuzorki i perkolatory to słowa klucze do aptecznych światów. Zapraszamy do naszej galerii na wystawę pt. "Apteka - izba recepturowa". Wstęp wolny.
 
Wystawa - "Świeczniki" 26 października 2011 r.
swieczniki-plakatŚwieca woskowa jest prawie w każdym domu na wypadek awarii prądu. Można ją umieścić w świeczniku, a tych jest wiele odmian. Mogą być ozdobne, praktyczne, duże, małe i fikuśne. Zapraszamy do naszej galerii na wystawę pt. "Świeczniki". Wstęp wolny.

kliknij aby zobaczyć folder
 
Wystawa - "Instrumenty muzyczne" 24 maja 2011 r.

skrzypce Przedmioty, z których możemy wydobywać dźwięki zawsze mnie fascynowały. Stare skrzypce to dzieło sztuki wykonane przez lutnika, są piękne ale nie zawsze muszą dobrze brzmieć. Zbierajmy i podziwiajmy instrumenty jak obrazy.

24 maja 2011r. nastąpiło otwarcie nowej wystawy pt.: "Instrumenty muzyczne". Zapraszamy do oglądania w godzinach otwarcia antykwariatu.

 
Wystawa - "Zamki i zameczki" 9 listopada 2010 r.
IMG_6246"Żelazo towarzyszy nam od zarani dziejów a ja zawsze do swojego zbioru przygarnę użytkowe, ciekawe i skomplikowane metalowe drobiazgi." Dnia 9 listopada 2010r. odbyła się kolejna wystawa pt. "Zamki i zameczki" zdjęcia w dziale GALERIA
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4

projekt i wykonanie: turus.pl